Workshop/training

The Story of Jewish Jazz: een concert met een verhaal – Week van de Respijt 2022

Van Oost-Europese klezmer tot verboden samenwerkingen in clubs in Harlem, New York in de jaren ’30 en van Hollywood musicals tot Noord-Afrikaanse invloeden van de Israëlische Mizrahi Joden van vandaag: de evolutie van jazz is altijd sterk beïnvloed door Joden en hun muzikale erfgoed.

Jewish Jazz volgt het spoor van deze ontwikkelingen aan de hand van verhalen, biografieën, anekdoten en uiteraard via fantastisch muziek, geschreven door George Gershwin, Benny Goodman, Stan Getz, Artie Shaw, Dave Brubeck en vele anderen.

Organisator:
Deze voorstelling wordt georganiseerd door Verhalenhuis Haarlem. Klik hier voor meer activiteiten bij het Verhalenhuis. Bij deze activiteit mag je een gast meenemen. Als je iemand meeneemt geef dit dan aan bij de aanmelding.

Kosten:
Meedoen is kosteloos voor mantelzorgers die ingeschreven staan bij Tandem.

Datum:
dinsdag 17 mei 2022

Tijd:
15.00 uur

Locatie:
Verhalenhuis Haarlem, Van Egmondstraat 7, 2024 XL Haarlem

Aanmelden:
Aanmelden via onderstaand formulier, telefonisch op 023-89 10 610 of per e-mail: info@tandemmantelzorg.nl

    Contact